Kategorie
Uncategorized

Włoskie lato w Bydgoszczy

15 lipca 2016

Luigi Pagano wystąpi ze swoim zespołem na imprezie Włoskie Lato w Bydgoszczy 15 lipca 2016 roku o godzinie 18:00 w Hotelu Przystań na Wyspie Młynskiej.

Koncert WŁOSKIE LATO 2016, to cyklicznie odbywający się event, na stałe wpisany w kalendarz bydgoskich wydarzeń kulturalnych.

W tym roku odbędzie się w dniu 15 lipca 2016 roku (piątek). Jak dotychczas, organizatorem jest: Towarzystwo Polsko – Włoskie w Bydgoszczy (prezes Elżbieta Renzetti).

Po raz pierwszy koncert odbędzie się w Restauracji PRZYSTAŃ (Wyspa Młyńska), która jest współorganizatorem koncertu Bella Italia 2016.

Wystąpi: LUGI PAGANO – grał z Paulem McCartneyem, występował z największymi gwiazdami kina, koncertował na całym świecie. Do Polski sprowadziła go miłość.

Pochodzi z Neapolu. Gościnnie występuje w muzyczno – tanecznym show „Jaka to melodia”. Gra na gitarze akustycznej i śpiewa. Polakom przybliża włoskie – mniej lub bardziej znane – przeboje.

W programie dodatkowo inne atrakcje, zgodne ze statutem TPW, mające na celu promocję Bydgoszczy, Regionu Kujawsko – Pomorskiego, Polski i Włoch.